Ziołomiody

Ziołomiód Pokrzywowy 

Ziołomiód to naturalny produkt pszczeli. Człowiek przygotowuje tylko pożywkę, np. syrop, który pszczoły traktują jak nektar i zagęszczają do konsystencji miodu. Zapach jest ziołowy, w smaku delikatny. Kolor ciemnozielony, po skrystalizowaniu brązowo- zielony. Ziołomiody, ze względu na duże nasycenie substancjami aktywnymi, wspomagają leczenie niektórych chorób.

Działanie lecznicze

– zwiększa poziom hemoglobiny we krwi,

– działa moczopędnie, 

– działa odtruwające,

– wspomaga pracę nerek,

– doskonale wspomaga leczenie anemii,

– regeneruje organizm, 

– doskonały dodatek do ziołowych herbat oczyszczających oraz tych stosowanych w reumatyzmie.

250 g ziołomiodu pokrzywowego mieszamy z połową szklanki zmielonego pyłku kwiatowego oraz płaską łyżką zmielonych nasion kozieradki. Spożywamy 3 razy dziennie po czubatej łyżeczce. Mikstura pomaga w przypadku anemii i osłabienia organizmu. Regularne stosowanie przyśpiesza powrót do zdrowia po długo

Ziołomiód aroniowy

Ziołomiód aroniowy stanowi doskonałe źródło witamin PP, C, E i z grupy B. Zalecany jest zwłaszcza w leczeniu schorzeń układu krążenia (nadciśnienie tętnicze i miażdżyca), chorób trzustki i wątroby czy oczu. Wspomaga usuwanie z organizmu metali ciężkich i łagodzi skutki radioterapii. Ma działanie wzmacniające, odżywcze, przeciwzapalne, uspokajające i relaksujące.